YouTube Videolar

İnstagram Profilinizi Fotoğraflarınızla Kaplayın – Photo Grid / Uygulama İnceleme

Herkese Merhaba Ben Muratcan İçdağ bugün sizlerle İnstagram’da yaptığım bir aralar grid fotoğrafları nasıl yaptın?Şimdi tam olarak bende bu konuya nasıl bir sözcük düşünsem diye de düşündüm tam karşılığını bulamadım.Önceden “Grids” adlı uygulamayı kullanıyordum. Fakat sorular daha çok geldi nasıl yaptın bunu nasıl hangi uygulama yapıyor ? gibi sorular geldi. Grids paralı bir uygulamaydı. Ama alternatif olarak ta uygulama buldum. Ama yaratıcılık konusunda diğerlerinden daha üstün daha pratik çalışıyor. Daha çok grid şekilleri, ekstra yazı ve sticker indirme hazır arkaplan kullanma gibi bir sürü özelliği var. Bizim işimizi görecek uygulama. Ücretsiz Uygulama buldum. Hem iOS’ta hem de Android’te Photo Grids isimleri birbirlerine benziyor. Ama merak etmeyin ben Açıklama kısmına bunu sizlerle linklerini vereceğim. Böylelikle siz kolayca indirebileceksiniz. Şöyle bir şey var ki bu tür uygulamalar çoğalmış çok çeşit var. Sizinde kullandığınız varsa mutlaka yorumlara yazmayı unutmayın. HATIRLATMA : Eğer Kanalıma Abone değilseniz Abone olmayı unutmayın yandaki zil butonunu açarakta yeni videolar haberdar olabilirsiniz. Bu video emeğimin karşılığı olarak beğenmeyi de unutmayın. İnstagram Hesaplarımdan bana iletişime geçebilirsiniz. Çok Uzatmadan Uygulamamıza geçelim. Ben ilk yaptığımda Photoshopta tek tek croplayıp yapıyordum. Photo Grids’i ilk açtığımızda Camera, Photo gallery Aşağıda İlham alın var bu bir çok uygulamada görmediğim bir şey, Sanırım bu uygulama yapan kişinin başka uygulamalarında var onun için daha fazla uygulama var evet. Upgrade / Yükseltin Kısmı var tabikide ihtiyacımız yok buradan 6,9 tl Reklamları kaldıracağını söylüyor. Ama bizim ihtiyacımız yok. Başka bir paket daha ise 34,9 buda ekstra çalışma dosyaları açıyor bunlara bizim ihtiyacımız yok diğer filtre uygulamaları kullanıp burayada gelebiliriz.

  • Puanlama İconu :  / bu uygulama kolayca puan verelim diye yapmışlar
  • Instagram İconu : dokununca instagram hesaplarına gidiyoruz
  • İletişime geçme var buradan sorun olan şeyler yani doğru çalışmayan bir şey varsa buradan ilete biliyorsunuz.
  • İlginç olan şey telefonumu iPhone 11,6 olarak görüyor garip.
  • Uygulamada herşey ücretsiz Grids kalitesinde deneyim sağlıyor.
  • Görsellere şekillerin içine yerleştirebiliyorsunuz. (Şekil olduk haa :D)
  • Ekstra fotoğraf koyabiliyoruz
  • Yazı ekleyebiliriz Font 264 adet font var
  • Colordan yazı fontunu değiştirebilirsiniz ekstra çalışmalar var onlarıda süs olarak ekleyebilirsiniz.
  • Yani gerçekten güzel bir uygulama bunu kaydettikten sonra artık galerinize bu bölünmüş şekilde atıyor ve uygulama bize nasıl paylaşıcağımız numaralı bir şekilde gösteriyor yani şaşırma şansınız yok.
Kullanılan Uygulamalar :  Android : http://bit.ly/2CblBQ7 iOS : https://apple.co/2EYUx8j (Yazım yanlışları olabilir. / Bu video da kulladığım metindir. )